Home |  Zoeken   

Nieuwsberichten De praktijk Inhoudelijke informatie over Opleiden in school Regionale netwerken deelnemende besturen en scholen Meest gestelde vragen over Opleiden in school Informatie over de projectgroep en regio-ondersteuners

Projectgroep




Ondersteuners regionale netwerken 

Regio Midden

Martha Broersma 
directeur basisschool Da Costaschool 
Duurstedelaan 14
3525 AR Utrecht
E-mailadres: martha.b@planet.nl
Telefoon: 030-2880558

Regio Noord

Saskia Havinga
directeur J. Haydnschool
Haydnlaan 102
9722 CL Groningen
Telefoon: 050-5252417
E-mailadres: j.haydn@hetnet.nl  

 

Kor Kok
Postbus 3
9686 RN Beerta
E-mailadres: kok@reiderland.nl
Telefoon 0597-331742, Fax  0597-332058


Regio Oost
  

maarten haalboom.jpg (6873 bytes)
Maarten Haalboom 
Stichting voor Christelijk Primair Onderwijs Centraal Twente
Postbus 195
7500 AD Enschede
E-mailadres: haalboom@zonnet.nl 
Telefoon: 053-4803606
 
 
Herman Slot.jpg (6253 bytes)
Herman Slot
VCPO Centraal Twente
Postbus 195
7500 AD Enschede
E-mailadres: hjslot@vcpoct.nl  
Telefoon: 053-4803606


Regio Zuid

Huub Compen 
SKOZOK
Pastoor Jansenplein 21
5502 BS Veldhoven
E-mailadres: hcompen@schepelweyen.nl
Telefoon: 040-2531201


Regio West 

John Huiskens.jpg (7965 bytes)
John Huiskens 
Bao Onze Wereld (SCO Lucas)
Brandtstraat 87
2572 CC Den Haag
E-mailadres: jhuiskens@onzewereld.scolucas.nl
Telefoon: 070 3459300
 
  
NaomiMertens.jpg (6969 bytes)
Naomi Mertens
SCO Lucas
Ridder Snouckaertlaan 7 
2270 AS Voorburg
E-mailadres: nmertens@bestuur.scolucas.nl
Telefoon: (070) 300 11 70
   
Leden projectgroep
  
   trein.jpg (8879 bytes)